Regulamin serwera Minecraft

Regulamin sklepu i usług UnitedCraft Premium:

§1. Postanowienia ogólne

 1. Regulamin sklepu jest zgodny z regulaminem usługodawcy płatności, który dostępny jest pod adresem Regulamin dokonywania wpłat.
 2. Każdy użytkownik akceptuje regulamin sklepu UnitedCraft Premium wraz z zakupem usługi.
 3. Każda osoba, która zakupi dowolną usługę, zgadza się z postanowieniami regulaminu usługodawcy płatności, którym jest Serwis dpay.pl
 4. Administracja nie odpowiada za utracenie zakupionych produktów, wskutek np. nadania blokady na konto gracza, który złamał regulamin serwera UnitedCraft dostępny na stronie UnitedCraft.pl i serwerze Discord.
 5. W przypadku awarii bądź innych sytuacji niezależnych od działania serwera UnitedCraft, administracja nie ponosi odpowiedzialności. Jednakże dołożymy wszelkich starań, aby zoptymalizować czas potrzebny na przywrócenie usług do prawidłowego działania.
 6. Użytkownik po dokonaniu zmian w działaniu serwisu poprzez całkowite lub niecałkowite wykorzystanie zakupionego produktu traci możliwość skorzystania z prawa odstąpienia od umowy.
 7. Właścicielem sklepu UnitedCraft Premium świadczącego usługi poprzez płatności PaySafeCard, Direct Carrier Billing, Apple Pay, Google Pay oraz karty płatnicze VISA i Mastercard pod adresem https://unitedcraft.pl jest firma LINK-TECH sp. z o.o. z siedzibą al. Jana Pawła II 43A/37B, 01-001 Warszawa, posiadająca numer identyfikacji podatkowej (NIP) 5273026449, numer REGON 523574058 oraz adres e-mail [email protected].
 8. Właścicielem sklepu UnitedCraft Premium świadczącego usługi poprzez przelewy online, płatności BLIK i PayPal pod adresem https://unitedcraft.pl jest Jadwiga Maskiewicz posiadająca numer identyfikacji podatkowej (NIP) 8841698003 oraz adres e-mail [email protected].

§2. Sklep UnitedCraft Premium

 1. Zakupione produkty są jedynie wirtualnymi dodatkami do gry.
 2. Rangi VIP, SVIP, UVIP, EVIP i NVIP przypisane do kont przenoszą się pomiędzy edycjami.
 3. Przelewy online, płatności BLIK, PayPal, PaySafeCard, Apple Pay, Google Pay, karty płatnicze VISA i Mastercard oraz płatności Direct Carrier Billing obsługuje firma Payments Lab sp. z o.o. posiadająca numer identyfikacji podatkowej (NIP) NIP: 5252825300, numer REGON 386243396.
 4. Odnośnik do kontaktu w sprawie błędnego działania systemu sklepu znajduje się w zakładkach „Regulamin sklepu” oraz „Kontakt” sklepu UnitedCraft.
 5. Regulamin sklepu w każdej chwili może ulec zmianom bez poinformowania użytkowników.
 6. Produkt do klienta dostarczany jest drogą elektroniczną, a okres jego użytkowania definiowany jest przez informację zawartą podczas zakupu oraz w regulaminie. Po czasie użytkowania klient traci możliwość użytkowania produktu, jeżeli nie kupi go ponownie.
 7. Sklep UnitedCraft Premium po pozytywnej autoryzacji płatności niezwłocznie wyda zakupiony produkt, lecz jeśli tego nie zrobi, należy odświeżyć stronę główną sklepu, a w momencie, kiedy błąd występuje dłużej niż godzinę, skontaktować się z administratorem. Zastrzega się prawo do weryfikacji zgłoszenia usługi do 24 godzin.

§3. Administracja danymi osobowymi

 1. Firma Payments Lab sp. z o.o. może przetwarzać dane wprowadzane podczas dokonywania zakupu takie jak imię, nazwisko oraz numer telefonu.
 2. Powyższe dane zapisywane są w celu weryfikacji konta.
 3. Szczegółowa informacja na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie Polityka prywatności.

§4. Kontakt i reklamacje:

 1. W przypadku nieotrzymania kodu zwrotnego Direct Carrier Billing lub niezaksięgowania przelewu należy złożyć reklamację na stronie https://dpay.pl/reklamacja.
 2. W sytuacji prawidłowego wykonanania transakcji i nieotrzymania usługi należy zgłosić sytuację w wiadomości na adres e-mail [email protected] podając dokładny czas oraz nick z gry.
 3. Rozpatrzenie reklamacji odbywa się w czasie do maksymalnie 14 dni kalendarzowych.
 4. W przypadku niepoprawnego działania systemu PaySafeCard należy wysłać zgłoszenie przy pomocy formularza kontaktowego Skontaktuj się z nami!.